تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۳ یکشنبه ۲۹ تیر

رئیس کانون وکلای استان اردبیل از افزایش 75 درصدی ظرفیت کانون وکلای این استان در سال‌جاری خبرداد.

منوچهر شهبازی رئیس کانون وکلای استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش دواطلبان و ایجاد چند حوزه قضایی در استان و هماهنگی‌هایی که با رئیس کل دادگستری استان و رئیس دادگاه انقلاب انجام شد ظرفیت کانون نسبت به سال گذشته از 30 نفر به 50 نفر رسید.

وی با بیان اینکه نزدیک ده ماه از شروع به کار هیئت مدیره دوره چهارم اردبیل می گذرد، اضافه کرد: قرار است بزودی نشستی با حضور کلیه نمایندگان استان و رئیس اسکودا در خصوص طرح لایحه جامع وکالت و عواقب آن مذاکراتی انجام شود.

وی با اشاره به ساختمان فعلی کانون وکلای استان افزود: از آنجایی که مکان مورد استفاده فعلی مناسب وکلا نمی باشد سعی بر آن شده تا با هماهنگی صندوق حمایت وکلا و کارگشایان به صورت مشارکتی یا با دریافت وام نسبت به خرید ساختمان در شان وکلای استان اقدام شود.

این عضو هیئت علمی دانشگاه با بیان اینکه آموزش وکلا در اولویت کار کانون قرار دارد، خاطرنشان کرد: قرار است بعد ازماه رمضان با حضور اساتید برجسته کشوری کلاس‌های آموزشی برای وکلا برگزار شود.

شهبازی با اشاره به اینکه قرار است تمامی کمیسیون‌های کانون فعال شود، افزود: در سه ماه آینده نشریه کانون نیز فعال خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 4 ؟