تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۲ آذر ۹۴ ساعت ۰۸:۵۶
۹۳ دوشنبه ۰۲ تیر

به نام خدا

یادداشت روز ( ۴ ) : چند نکته درباره ی نظرسنجی کیفیت سایت طرح نوین

در هفته گذشته جهت بررسی کیفیت سایت طرح نوین نظرسنجی را در سایت مؤسسه قرار دادیم و از کاربران محترم ، درخواست نمودیم عملکرد و کیفیت ما را در مقایسه با دیگر سایت های معتبر حقوقی مورد سنجش و ارزیابی قرار بدهند که در پایان ، از مجموع ۱۸۵۵۸ رأی مأخوذه ، ۱۲۸۲۳ نفر ( ۶۹درصد ) به گزینه ی خیلی خوب ، ۳۸۹۷ نفر ( ۲۱درصد ) به گزینه خوب ، ۱۴۶۷ نفر ( ۸درصد ) به گزینه متوسط و ۳۷۱ نفر ( ۲درصد ) هم به گزینه ضعیف رأی دادند .

ضمن سپاس و قدردانی فراوان از کلیه شرکت کنندگان در نظرسنجی ، نکاتی در این خصوص تقدیم می گردد :

۱- از عوامل پیشرفت و موفقیت در هر کاری ، ارزیابی مستمر و آگاهی درست و صحیح از نظرات و دیدگاههای مخاطبان محترم می باشد . بنابراین ، فلسفه ی این نظرسنجی ، اطلاع از عقاید و نظرات کاربران محترم بوده است .

۲- تقریباً در عموم نظرسنجی هایی که در حوزه های فعالیت مؤسسه به عمل می آید ، بیش از ۸۵% از کاربران گرامی ، نمره ی خوب و خیلی خوب می دهند که این امر موجب تقویت روحیه و انگیزه برای ادامه ی مسیر می باشد . حدود ۱۲درصد کاربران نیز همواره رأی متوسط می دهند که این رأی ما را به تلاش بیشتری وا می دارد و حدود ۳ درصد کاربران نیز در اغلب نظرسنجی ها ، رأی ضعیف می دهند . البته همین اقلیت نیز برای ما ارزشمند هستند زیرا صرفنظر از دیدگاه ارزشمندشان به ما اهمیت می دهند و در نظرسنجی شرکت می کنند که همین امر مایه ی مباهات و افتخار ما می باشد . البته متقابلاً ما نیز متعهد می شویم که به تدریج کیفیت سایت را به سمتی سوق دهیم تا رضایت نسبی این عزیزان را فراهم آوریم .

۳- حداقل توقعی که از عموم کاربران محترم داریم ، مشارکت در نظرسنجی های طرح شده در سایت می باشد . مسلماً هرچقدر آمار شرکت کنندگان در نظرسنجی بیشتر باشد ( صرفنظر از رأی و دیدگاه آنها ) باعث تقویت انگیزه و روحیه مجموعه همکاران سایت بوده و کیفیت کاری ما را نیز به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد .

۴- همانطور که قبلاً نیز ا علام کرده ایم ، خدمات جدید سایت از جمله خانه ی آموزش ، خبرگزاری حقوق ، جامعه ی مجازی و … کیفیت سایت را به کلی دگرگون خواهد نمود و مطمئناً سایت طرح نوین تا پایان سال ۹۳ کاملاً متفاوت و متمایز و در شأن   جامعه ی فرهیخته ی حقوقی ایران عمل خواهد نمود .

۵- در خاتمه از عموم کاربران گرامی ، که با مراجعه ی مستمر خود ، از ما حمایت و پشتیبانی می نمایند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نموده و تقاضا داریم که با بیان نظرات و دیدگاههای خود و نیز مشارکت و همکاری در تقویت سایت از جمله خبر رسانی ، مقاله ، طرح و پیشنهاد ما را همچون گذشته یاری نمایند .

 

 

موفق باشید

محمد فرجی

مدیر مؤسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه

۹۳/۰۴/۰۲به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 7 ؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۰۷

  ممنون از لطف شما.
  لطفا نام نمایندگی و دلیل عدم رضایت خود را در بخش شکایات و اعتراضات وارد نمایید. تا مورد بررسی قرار بگیرد.

 • ن درتاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۰۶

  سلام آقای فرجی واقعا کارشما عالیه …خداخیرتون بده…گرچه از نمایندگی راضی نیستم ولی باوجود شما واقعا تمام ناراحتی هام ازبین میره.ممنون.

 • ن درتاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۰۶

  سلام