تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۰ تیر ۹۵ ساعت ۰۸:۴۳
۹۳ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت

شرکت کنندگان محترم در آزمون وکالت سال ۹۲ می توانند جهت مشاهده نتایج ، به آدرس http://modiriat.org مراجعه نمایند.

لازم  است پذیرفته شدگان محترم به تذکرات درج شده در ادامه مطلب توجه داشته باشند:

تذکرات مهم جهت اطلاع پذیرفته شدگان محترم :

۱-پذیرفته شدگان در آزمون صرفاً به عنوان پذیرفته شده اولیه محسوب گردیده و در بدو امر می بایستی با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام و تکمیل پرونده طبق برنامه زمانبندی به مرکز مراجعه نمایند . (تاریخ مراجعه هر  یک از پذیرفته شدگان در مقابل نامشان در لیست اعلامی درج گردیده و عدم مراجعه هر یک از ایشان در تاریخ اعلام شده به منزله انصراف تلقی خواهد گردید . )

تذکر : کپی مدارک ذیل حتماً در برگ A4  ارائه گردد .

الف ) اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن (در صورت داشتن توضیحات)

ب ) اصل مدرک معتبر کارشناسی از دانشکده های معتبر داخلی و خارجی (در حالت اخیر به شرط ارزیابی رسمی) در شاخه های رشته حقوق و الهیات باگرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و کپی برابر با اصل آن .

ج ) اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا تصویر برابر با اصل آن .

د) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم به همراه کپی پشت و رو (مخصوص آقایان)

هـ) اصل کارت ملی به انضمام کپی آن (پشت و رو)

و) ۶ قطعه عکس جدید ۳*۴

۲-ارائه گواهی موقت پایان تحصیلی و یا دانشنامه معتبر کارشناسی الزامی می باشد و ارائه گواهی تعداد واحدهای گذرانده قابل پذیرش نیست .

توضیحات :

مدارک معادل کارشناسی یا مدارک کارشناسی در رشته هایی غیر از حقوق ، الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی قابل پذیرش نمی باشد .

افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های حقوق می باشند الزاماً می بایست مدرک کارشناسی آنان حقوق یا الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی باشد .

۳-داشتن حداقل ۲۴ سال تمام شمسی و حداکثر ۶۵ سال تمام شمسی برای پذیرفته شدگان آزمون وکالت اجباری است. (متولدین ۱۳۶۹ به قبل و متولدین اسفندماه ۱۳۲۸ به بعد)

۴-افرادیکه از سهمیه ایثارگری و جانبازی استفاده نموده اند لازم است اصل گواهی ، مدارک و اسناد مربوطه را بر اساس موارد ذیل از مراجع ذیصلاح (بنیاد جانباران انقلاب اسلامی استان ستاد رسیدگی به امور آزادگان ، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، واحد بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، امور جهادگران وزارت جهاد کشاورزی) ارائه نمایند.

ب) جانبازان ۲۵% و بالاتر

ج) بستگان درجه اول شهداء و مفقودین و جانبازان ۵۰% به بالا

۵- چنانچه افراد پذیرفته شده هر یک از مدارک مندرج در اطلاعیه آزمون را در هنگام ثبت نام ارائه ننمایند و یا بعداز بررسی مشخص گردد که مدارک ارائه شده دارای وجاهت قانونی نمی باشد از انجام ادامه مراحل پرونده جلوگیری بعمل آمده و قبولی این افراد کان لم یکن تلقی می گردد .

۶- افراد پس از ارائه مدارک و احراز شرایط اولیه جهت ثبت نام ، بر اساس برنامه زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد شد از آنها مصاحبه علمی و احکام صورت خواهد گرفت .به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 2 ؟

  • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۰۱

    با سلام
    مرکز امور مشاوران حقوقی قوه قضاییه ضمنا نتایج نیز اعلام شده است.

  • یاسمن درتاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۳۱

    سلام
    اين كه گفتن به مرکز مراجعه کنید این مرکز کجاست؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/