تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۳ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت

اطلاعات عمومی

 

تاییدبه کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 9 ؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۲۷

  با سلام
  ۱-پاسخنامه آزمون های آزمایشی بر اساس نوع سوال و کیفیت آن طراحی می شود.بنابراین در سوالاتی که نیاز به تحلیل و آموزش بیشتر دارد پاسخنامه کاملتر و در غیر موارد در حد نیاز و ضرورت تنظیم می شود.
  ۲-اگر مبنای قضاوت شما عملکرد سایر موسسات است : الف)کدام موسسه برای آزمون های خود ۱۵۰ هزار تومان بن خرید رایگان می دهد .ب)کدام موسسه تحلیل سوالات آزمون با این کیفیت ارایه می دهد. ج) کدام موسسه ۶۰ ساعت کارگاه نکته و خلاصه درس ارایه می دهد. د) کدام موسسه ۳۵ ساعت کارگاه آموزشی قوانین خاص ارایه می دهد.کدام موسسه ۳۰ ساعت کارگاه تست زنی و گزنیه یابی ارایه می دهد.کدام موسسه به صورت هفتگی یادداشت های موفقیت را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد.کدام موسسه جلسات مشاوره رایگان به صورت تصویری برگزار می نماید .کدام موسسه فایل پرسش و پاسخ رایگان در سایت خود قرار داده تا داوطلبان به راحتی امکان طرح سوالات خود را داشته باشند.کدام موسسه در قالب اطلاعیه های هفتگی تمامی نکات و موارد مورد نیاز آزمون را به دانشجویان خود ارایه می دهد .

  پس لطفا این موراد را با دوستان خود که در موسسات دیگر هستند در میان بگذارید و قضاوت منصفانه داشته باشید.
  مطمینا شما بهترین قاضی هستید.وما به نظر شما احترام می گذاریم.

 • قاسم نجفی درتاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۲۶

  باسلام
  یه انتقاد در مورد پاسخنامه ها داشتم
  پاسخنامه هاتون بسیار ناقصه و فقط تنها رجوع به ماده مربوطه کرده و تنها ده درصده اون تشریحیه که اوم هم فقط در حد چهار پنج کلمه یا نهایتا یک خط در حالی که بقیه موسسات به هر سوال چهارپنج خط حتی بعضی سوالات نصف صفحه جواب دادن البته درسته شما فایل صوتی جوابارو توسایت زدین اما فقط برای اونایی که شهریه اضافی پرداخت کرده باشند ولی دیگر موسسات که اسم نمیارم هم فایل صوتی دارن و هم پاسخنامه کامل ضمن اینکه کارنامه ای که صادر می کنن تحلیلی تر و با جزئیات بیشتریه البته این مسائلو از رو حدس و گمان نمی گم چون دوستانم رفتن و سوالا و پاسخنامشونو دیدم و مقایسه کردم