تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۲۵ شهریور ۹۳ ساعت ۲۰:۴۹
۹۲ یکشنبه ۰۶ بهمن

azmoon_1_6 

azmoon_7_14y

azmoon_7_14y - Copy (2)

azmoon_23_26به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 4 ؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۶

  باسلام
  آزمون ۲۸ روز دوشنبه یا سه شنبه (۳ و ۴ آبان) خواهد بود ، عجله نکنید ، به زودی اعلام خواهد شد .

 • 1992 درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۵

  چرا تاریخ ازمون ۲۸ رو اعلام نمیکنید!!!!!!!

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۵

  با سلام
  یادداشت های هفته ۳۴ به بعد در سایت موسسه را با دقت مطالعه کنید ضمنا از خدماتی که موسسه در اختیارتان قرار می دهد به نحو مطلوب استفاده فرمایید.

 • مرضیه فتا حیان درتاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۴

  لطفا راهنمایی های بیشتری جهت افزایش قبولی دراین زمان باقی مانده کنید ممنون

 • maryam درتاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۱۲

  باسلام…خیلی ممنونم بابت پاسخ به سوالات و پیام قبلم…ممنونم که انقدر وظیفه شناس هستید وهمیشه پاسخگویید..امیدوارم که این موسسه روزی بهترین موسسه در سطح کشور بشه..همانطور که الان هست..ممنونم

 • ساویز درتاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۰۱

  این برنامه عالیه و امیدوارم که واقعا جواب بده

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۳۰

  باسلام
  ممنون از ادب و نزاکت شما.
  اما درخصوص فرمایشات شما:
  1.استرس شما ناشی از توان مطالعاتی شماست که متاسفانه فعلا ضعیف است اما اگر با حوصله و تمرکز بالا مطالب را به درستی بیاموزید و در حافظه خود قرار بدهید به تدریج این ضعف شما از بین خواهد رفت.
  2.ممکن است علیرغم عملکرد خوب شما در روز آزمون اصلی به دلایل مختلف من جمله استرس ، اضطراب،عدم خودباوری،فشار آزمون و … داوطلب نتواند عملکرد قابل انتظاری را داشته باشد.همانطور که درمورد دو تن از دوستان شما رخ داده است.پس به یاد داشته باشید علاوه بر افزایش کیفیت علمی خود می بایست فکری برای موانع ذکر شده فوق هم داشته باشید.
  3.کیفیت علمی داوطلبان هرسال نسبت به گذشته کاهش می یابد و این امری طبیعی است (به دلایل مختلف) اما به شما پیشنهاد می شود به گونه ای برنامه ریزی و مطالع کنید که حداقل در هر درس به طور میانگین امکان پاسخگویی صحیح به 13 سوال داشته باشید.
  4.نمره منفی مانع جدی برای عدم موفقیت شماست،پس فقط به سوالاتی پاسخ دهید که پاسخ آن را به صورت قطعی و یقینی می دانید ، مثل نام و نام خانوادگی خودتان که قابل تردید ، بحث ، احتمال و شانس نیست.
  5.جمله آخر؛برای رسیدن به بزرگترین دغدغه زندگیتان ارزش دارد که تمام توان ، امکانات و انرژی خود را صرف موفقیت خود نمایید.پس بهتر است تمام فعالیت های جانبی شما برای مدت 90 روز متوقف شود .

 • maryam درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۳۰

  سلام،متاسفانه تا حالا هیچکدوم از آزمونهامو خوب ندادم و تقریبا افتضاح بود،علی رغم تلاشم سر جلسه به شدت استرس میگیرم،طوری که فک میکنم امتحان اصلیع وکالته..درسایی رو که میخونمو خوب جواب میدم..مطالعه ی من هم به صورت روزنامه وار هستش،خواستم بدونم با این وجود اگه مدت مطالعه رو بیشتر کنم و تمرکز بیشتری کنم آیا شانس قبولی دارم..خودمو همش قانع میکنم که میشه و میتونم اما باز امتحانمو بد میدم و رتبه نمیارم..علی رغم هوشی که دارم استرس زیاد نمیزاره که تعداد غلطام به حداکثر برسه..جالب اینه تمام غلطام همون شک هایی بودن که زدم.با این تفاسیر آیا با افزایش ساعات مطالعه میتونم امید به قبولی داشته باشم؟!!خواهشم میکنم راهنماییم کنید،آخه اولین باره که تو آزموناتون شرکت میکنم..یکی از دوستام پارسال هم داوطلبتون بود،علی رغم رتبه هایی که همیشه تو موسسه میاورد امتحان اصلیو قبول نشد،اما برعکس دوست دیگم که معمولا رتبه نمیاورد قبول شد..آیا من میتونم امیدوار باشم به قبولی؟ باوجود اینکه امسال گفته میشه سطح علمی داوطلبا نسبت به دوسلل پیش پایین تر بوده؟ خواهشا جواب بدین،چون قبول شدن بزرگترین دغدغه ی زندگیمه درحال حاضر..ممنونم و مرسی از این موسسه ی بسیار خوبتون ،خصوصا آقای فرجی..با تشکر.

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۳۰

  باسلام
  عجله نکنید به زودی اعلام خواهد شد . فعلا برنامه های موجود را با قدرت انجام دهید .

 • ساویز درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۲۹

  سلام چرا برنامه آزمون 23 به بعد رو نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۲۹

  با سلام
  آفرین بر تلاش و کوشش شما .

 • maryam درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۲۸

  سلام… میشد باتمرکز بیشتر خوند…ولی تلاشم. میکنم..من موفق میشمسعی میکنم تا جایی که امکانش هست همه ی منابعرو تا جایی که برنامه ریزی کردینو بخونم..میخونم اما زود اژ ذهنم میره،و از اونجایی که مطالب خیلی شبیه هم هست تو شک و تردید جواب میدم که متاسفانه بخاطر شک غلط های زیادی دارم..موندم چیکار کنم…،بزنم یا خالی بزارم…کاش زمان بیشتر بود و

 • maryam درتاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۲۸

  خیلی دلم میخواد امسال حتما قبول شم،توانایشو دارم و مطمعنم بخونم قبولم..اما همیشه یا وقت کم میارم یا زود خسته میشم..و نمیشه اونطور که بایدو شاید خوند..

 • پاسخ درتاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۰۶

  بر اساس وقت مطالعاتی خود باید منابع مورد اشاره را مطالعه نمایید.

 • الی درتاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۰۶

  با این اوصاف هیچ وقتی نداریم که منابع اصلی رو هم بخونیم؟منظوررم کتابه

 • امین زارعی شجاعی درتاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۲۱

  خیلی فشرده است ولی می شه خوند

 • مدیر سایت درتاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۱۰

  با سلام
  در فاصله آزمون ۱ تا ۶ حدود ۳ ماه و نیم داوطلبان می توانستند یک دور مواد قانونی را بخوانند در دور دوم یعنی آزمون های ۷ الی ۱۴ در مدت ۲ ماه داوطلبان می توانند نکات جدیدی علاوه بر مطالب قبلی مطالعه نموده و یاد بگیرند. همچنین در دور سوم یعنی آزمون های ۱۵ الی ۲۲ داوطلبان می توانند علاوه بر تست زنی و جمع مطالب قبلی خود را برای مرور نهایی مطالب آماده نمایند و در آزمون های ۲۳ – ۲۶ فرصت کافی برای رفع اشکال روش های صحیح گزینه یابی و مرور نکات مهم و کلیدی است.این روش برای موفقیت داوطلبان پیش بینی شده است و از عهده همه داوطلبان بر نمی آید بنا براین در این عرصه جای استراحت راحت طلبی و سهل انگاری نیست برای قبول شدن در آزمون وکالت باید رنج بسیار کشید چون فقط ۵ درصد از افراد شانس قبولی دارند.
  ضمنا در مشاوره صوتی به تفضیل در این خصوص صحبت شده است.

 • یاوری درتاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۱۰

  سلام.ایا ب نظر برنامه ریزان شما ونحوه برنامه ازمونای ازماشی شمافشرده و نادرست نمی باشد؟

 • صادق سودانی درتاریخ ۱۳۹۳/۰۱/۲۴

  با سلام برنامه آزمون های 7-14 خیلی فشرده هستند با وجودی که حجم مواد و مطالب در نظر گرفته شده هم زیاد می باشند و در ماه 4 – چهار آزمون داریم یعنی هفته ایی یک آزمون و خیلی سخت و فشرده است ممکنه نشه همه ی مطالب را خواند اگر ممکنه و بتونید تجدید نظر کنید با سپاس از مدیریت و برنامه ریزان

 • مصيب عليدادي درتاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۶

  عالي است ممنون

 • پروانه درتاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۴

  برای آزمون شماره 2 قسمت الزامات خارج از قرار داد متصل میشه به مسئولیت مدنی. میخواستم بدونم باید قوانین مسئولیت مدنی رو هم برای آزمون شماره 2 بخونیم یا خیر؟؟؟؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 • مریم درتاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۷

  بنده می خوام واسه وکالت 93 برنامه ریزی کنم، اما متاسفانه در برنامه ریزی دقیق و موثر که بتونم در این راستا موفق بشم ضعیف بوده و نمیدونم که از کجا باید شروع کنم. تصمیم دارم طوریم درس بخونم که جزو رتبه های برتر وکالت 93 شوم.لطفا در این رابطه مرا راهنمایی کنید و بگید که چطور می تونم با مشاورین موسسه صحبت کنم؟(مشاوره کامل و تخصصی می خوام)

 • samaneh درتاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۶

  با سلام من امسال ازمون وکالت دادم و قبول نشدم. الن تصمیم دارم برای ازمونها ثبتنام کنم. ولی یه سوال دارم که دوست دارم صادقانه جوابم بدید.
  بدون خواندن اون جزوه های موسسه شما یتونم به سوالات جواب بدم؟ب صرف خواندن کتابهای معرفی شده بعنوان منابع میتونم جواب بدهم؟

  با سلام
  اگر امکان مطالعه و یادگیری منابع اصلی را داشته باشید موفق خواهید بود.

 • مهدی جندقی درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۱

  باسلام وخسته نباشید
  ازاطلاع رسانی دوره های وکالت وبسته های جامع شما ممنون

 • مدیر سایت درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۱

  لطفا عضو باشگاه وکالت 93 شوید

 • خالدخضرنژاد درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۲۱

  با سلام من سایت ندارم.لطفا جهت دریافت اخبار واطلاعاتتون راهنمایی بفرمایید .ضمنا این شماره مبایل بنده است.09149580311

 • سمیه عزیز محمدی درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۸

  سلام اقای فرجی من با توکل به خدا وبعد با رهنمودهای شما و ثبت نام در ازمونها قصد دارم با تمام مشکلات بهترین رتبه را در ازمون 93 کسب کنم بعد از خدا شما کمکم کنید لطفا

 • مریم71 درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۴

  من عضوشدم اما کوپی شناسنامه بلدنبودم بفرستم دیگه نمیدونم ازکجا باید برم مطالب باشگاهوببینم/

 • مدیر سایت درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۰۸

  با سلام
  برای دریافت آخرین اخبار و جزوات عضو باشگاه وکالت 93 شوید.

 • محمدرضا درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۰۸

  لطفا بنده را در جزئیات آزمونهای حقوقی قرار دهید و مطالب جدید و برنامه ها را برایم بفرستید.
  با سپاس